Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Кожен п'ятий українець не вірить, що вийде на пенсію

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: пенсії

  Більшість дорослих мріють якнайшвидше вийти на пенсію та отримувати стабільний дохід, відпочиваючи.

  8113_98798.jpg (69.04 Kb)


  Однак нещодавнє дослідження GoBankingRates показало, що 1 з 5 міленіалів впевнений, що не доживе до пенсії або ж буде продовжувати працювати у старшому віці.

  19,6% представників молодого покоління в опитуванні вказали, що не дбають про майбутній вихід на пенсію. На думку експертів, на те є низка причин.

  Джон Грейвс, засновник фінансової компанії G&H у штаті Огайо, розповідає, що такі настрої є передбачливими. На його думку, міленіали мають багато боргів, менше заощаджень та найбільше відчувають вплив інфляції. Через це вони не хочуть думати про майбутнє, оскільки повинні розв’язувати нагальні фінансові проблеми.

  «Оплата за навчання у вишах зараз як ніколи висока, а придбати власну нерухомість без допомоги батьків молодим людям не під силу. У майбутньому міленіали змушені будуть розв’язувати безліч фінансових проблем», — вважає Грейвс.

  На думку експерта, молоде покоління все ж повинне дбати про своє фінансове благополуччя у перспективі, щоб згодом не опинитися у глухому куті та боргових ямах.

  Ентоні Траєс, сертифікований фінансовий планувальник і водночас представник покоління міленіалів переконаний, що майбутнє молодого покоління напряму залежить від подолання ними бар’єрів та мотивації підвищувати власний рівень фінансової грамотності.

  «Пенсія має бути не складним етапом життя, а періодом, в якому людина насолоджується здобутим за роки активної роботи», — додає Траєс.

  Експерт розповідає, що представникам молодого покоління необхідно прагнути фінансової незалежності, знаходити вигідні можливості для інвестицій та намагатися збільшувати свої прибутки.

  Для цього треба невпинно розвиватися та покращувати рівень знань про гроші, використовувати їх як інструмент для досягнення цілей, а не можливість звести кінці з кінцями.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми