Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Українських заробітчан заманюють новими вакансіями

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: робота

    Кількість вакансій в ЄС для іноземних громадян, зокрема українських заробітчан, збільшилася на 7-27%. Це пов'язано з послабленням карантинних обмежень.

    7139_864.jpg (38.55 Kb)

    Про це розповіла Олена Кірільєвніна, керівниця відділу з роботи з партнерами міжнародного сайту з працевлаштування Jooble. Серед країн, в яких роботодавці найбільше чекають працівників з України, – Польща, Чехія, Німеччина, Литва і Латвія.

    Куди кличуть українців:

    Польща: на 27% більше вакансій, найбільш часто розміщуються – різноробочий, пакувальник, збирач ягід.

    Чехія: на 18% більше вакансій, найпопулярніші – водій-далекобійник, зварювальник, різноробочий.

    Німеччина: на 13% більше вакансій, найпопулярніші – пакувальник, різноробочий на виробництво, опікун для людей старшого віку.

    Литва: на 7% більше вакансій, найчастіше пропозиції для українців стосувалися таких вакансій – різноробочий, пакувальник, оператор верстата.

    Латвія: на 13% більше пропозицій від роботодавців, найпопулярніші – фасадник, токар, різноробочий.

    "Ринки багатьох країн уже пристосувалися до нової ковідної реальності й готові відновлюватися, тому відчувають потребу в працівниках, яких наймати з України їм вигідно і недорого", – зазначає експертка.

    Деяким заробітчанам можуть заборонити в'їзд в ЄС
    Українським заробітчанам можуть заборонити в'їзд на територію Польщі та інших країн в ЄС у разі, якщо вони порушать одне з правил чужої держави. Найпоширеніше порушення – відсутність робочої візи.

    Про це повідомила глава комітету з міжнародного права Асоціації правників України Ганна Буквич. За її словами, такі люди часто далі живуть в країні після закінчення візи. В такому випадку вони не можуть звертатися до держорганів, зробити яку-небудь довідку, адже практично не мають прав.

    "Як тільки країна виявляє, що така людина працює без дозволу на працевлаштування, вона може вдатися до таких заходів, як штраф і екстрадиція, – каже Анна Буквич. – Екстрадиція це найбільш жорсткий захід, який, зазвичай застосовується в країнах Європи. У деяких інших країнах досить тільки штрафу. Стягнення за таке порушення вимірюються в тисячах євро. Але суми можуть бути різні й залежать від країни і строку порушення. До того ж, якщо ви вчасно не сплатили штраф, він подвоюється".



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення
Мед та горіхи - це не лише смачні делікатеси, але й корисні продукти, багаті поживними речовинами. Їх комбінація створює ідеальне поєднання смаку, аро...
Магазин Магазин "Аквадом": Ваш путь к здоровью и благополучию
В современном мире одним из важнейших аспектов заботы о здоровье является качество потребляемой воды. Ведь вода играет ключевую роль в поддержании жиз...
Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30 Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30
Коли справа доходить до вибору автомобіля для сім'ї, безпека та комфорт стоять на першому місці. Однак не менш важливими є стиль та екологічність. З у...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми