Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Гендиректор "Укрпошти" забрав назад свої слова про зарплати листонош

 • Джерело: epravda.com.ua.  → Ключові теги: Укрпошта

  Гендиректор "Укрпошти" Ігор Смілянський спростував свої слова про те, що деякі листоноші Укрпошти отримують 1000 доларів в місяць завдяки комісіям з продажу товарів і чайових.

  9459_103683.jpg (44.14 Kb)


  Про це він написав у Facebook.

  Смілянський нагадав, що наприкінці минулого тижня вийшло його інтерв'ю для НВ.Бізнес, де він, зокрема, сказав, що деякі листоноші заробляють до 1000 доларів і мають чайові.

  "Останнє (про чайові - ред.) - правда, і я в цьому не бачу нічого поганого (про що сказав у інтерв'ю), можливо тому, що і сам починав працювати ще під час навчання в ресторані і чайові завжди були відображенням твого customer service. Чайові, до речі, відрізняються - на сході України більше, на заході менше. У центрі - щось середнє.

  А ось з зарплатою (з урахуванням премій) в 1000 доларів я помилився. Зарплата листонош дійсно зросла за моєї каденції більш ніж в 2 рази (з $110 до $250+ без премій), але ще явно не досягла $1000. Моя помилка була в тому, що наші кращі (не всі) листоноші не отримують 1000 доларів (або 28000 грн), а продають товарів і послуг на цю суму в місяць, і з урахуванням премій отримують 10-11 тисяч гривень. Тому приношу свої вибачення, якщо така цитата когось із листонош образила. У нас є інші робочі спеціальності: водії, кур'єри, сортувальники, які дійсно отримують до 1000 доларів і вище, але про них в цитаті не йшлося", - визнав Смілянський.

  Він додав, що за 5 років в "Укрпошті" збільшили в 2+ рази зарплату листонош при зниженні обсягів їх роботи (листи, газети, доставка пенсій) на 15-50%, додавши відповідний графік.

  "Помилки треба визнавати, і визнавати швидко. Якщо помилився, треба намагатися робити так, щоб 1000 доларів зарплати з помилки стали метою на найближче майбутнє", - резюмував керівник "Укрпошти".  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання
У сучасному світі, де електроніка стала неот'ємною частиною нашого повсякденного життя, стабільність напруги відіграє ключову роль у забезпеченні наді...
Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор
Ще років із 10 тому серед геймерів панівною була парадигма: монітор — для ігор, телевізор — для перегляду фільмів. Сьогодні ситуація вже не така одноз...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми