Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

На скільки часу приїжджають українці у Польщу на заробітки

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: суспільство, Польща

  Згідно з дослідженням, половина українців, які працюють у Польщі, приїжджають максимум на три місяці, а майже кожен третій приїжджає на заробіток на півроку.

  3584_630_360_1447159516-9176.jpg (142.96 Kb)


  Про це повідомляє «Барометр польського ринку праці» компанії Personnel Service.

  Дослідники ринку праці Польщі заявляють, що 47% працівників проводять в країні максимум 3 місяці, 30% приїжджають на термін від 3 до 6 місяців, 14% працюють в Польщі від 6 до 12 місяців, і лише 4% більше року.

  Більшість українців за останні п’ять років відвідували Польщу не один раз (71%) і 65% заявляють, що мають намір знову приїхати працювати.

  «Наслідком короткострокової і кругової моделі міграції є працевлаштування працівників з України на низькому рівні. Можливість легальної роботи тільки на півроку означає, що багатьом компаніям невигідно інвестувати в підготовку персоналу зі Сходу на вищі посади», — зазначив глава компанії Personnel Service Кшиштоф Інґльот.

  У компанії відзначили тенденцію зростання кращих пропозицій роботи працівникам з-за кордону. У 2019 році спеціалізовані посади обіймали 4% працюючих українців, а в 2021 році вже більше 12 відсотків.

  Дослідження ринку праці показує, що половина опитаних респондентів мають вищу освіту, тоді як 71% з них займають нижчі посади в Польщі, кожен п’ятий працює в сфері послуг, 5% виконує розумову працю і менше 1% належить до управлінського персоналу.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми