Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Що буде з "мінімалкою" у 2022 році

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: зарплата

  Наступного року мінімальну зарплату в Україні збільшать до 7700 грн.

  8066_783.jpg (35.2 Kb)


  «Ми розраховуємо, що в 2022 році збільшимо мінімальну зарплату до 7700 гривень. Хочу підкреслити, що залишили фіскальний простір. Йдеться про нерозподілені витрати. Вони становлять від 50 до 100 мільярдів гривень», — заявив міністр фінансів Сергій Марченко в ефірі 24 каналу.

  Ці гроші можуть бути спрямовані на підвищення мінімальної зарплати і прожиткового мінімуму. Передбачається також збільшення пенсійних виплат.

  «Це буде пріоритетом і вже буде визначено при формуванні бюджету на 2022−2024 роки. Гроші для збільшення цих виплат є», — підсумував Марченко.

  Зараз мінімальна зарплата в Україні становить 6000 грн.
  З 1 липня в Україні підвищився прожитковий мінімум. Від його розміру залежать всі соцвиплати. Відповідно, зросла допомога з безробіття.
  Розмір допомоги з безробіття — чотири прожиткові мінімуми для працездатних осіб. З 1 липня — 2379 грн.
  Максимальний розмір виплати з безробіття складе 9516 грн. Раніше було 9080 грн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми