Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Поштові послуги зросли у ціні на 20%

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: Укрпошта

  В Україні граничні тарифи на поштові послуги збільшать на 20%. Таке подорожчання зачепить тарифів "Укрпошти", яка ще в травні звернулася до регулятора з проханням підняти ціни на 30-40%.

  8439_103683.jpg (44.14 Kb)

  Про це йдеться в опублікованому рішенні Національної комісії з питань зв'язку. Старі ціни встановили ще в 2019-му, з того моменту збільшилася інфляція, змінилися фінансові показники підприємства.

  "Рішення НКРЗ № 263 від 16.07.2021 передбачає підвищення граничних тарифів на універсальні послуги поштового зв'язку в середньому на 20%", – йдеться в заяві. Відповідно до законодавства держава регулює тільки універсальні послуги поштового зв'язку. Це набір послуг поштового зв'язку загального користування: поштові картки, листи, бандеролі, посилки без оголошеної цінності масою до 10 кг.

  Протягом останніх дев'яти місяців "Укрпошта" шість разів зверталася до комісії з пропозиціями про перегляд тарифів на універсальні послуги поштового зв'язку. В середньому вони пропонували підняти ціни на 30-40%.

  Відзначимо, раніше Нацкомісія з питань зв'язку прийняла рішення скасувати процес ухвалення законопроєкту, який ввів би жорсткі правила для мобільних операторів і заборонив би їм нав'язувати контент-послуги без згоди клієнтів.

  Українські поштарі розповіли про свої реальні зарплати. У невеликих населених пунктах вони працюють на частину ставки і отримують всього кілька тисяч гривень.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми