Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Поштові послуги зросли у ціні на 20%

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: Укрпошта

  В Україні граничні тарифи на поштові послуги збільшать на 20%. Таке подорожчання зачепить тарифів "Укрпошти", яка ще в травні звернулася до регулятора з проханням підняти ціни на 30-40%.

  8439_103683.jpg (44.14 Kb)


  Про це йдеться в опублікованому рішенні Національної комісії з питань зв'язку. Старі ціни встановили ще в 2019-му, з того моменту збільшилася інфляція, змінилися фінансові показники підприємства.

  "Рішення НКРЗ № 263 від 16.07.2021 передбачає підвищення граничних тарифів на універсальні послуги поштового зв'язку в середньому на 20%", – йдеться в заяві. Відповідно до законодавства держава регулює тільки універсальні послуги поштового зв'язку. Це набір послуг поштового зв'язку загального користування: поштові картки, листи, бандеролі, посилки без оголошеної цінності масою до 10 кг.

  Протягом останніх дев'яти місяців "Укрпошта" шість разів зверталася до комісії з пропозиціями про перегляд тарифів на універсальні послуги поштового зв'язку. В середньому вони пропонували підняти ціни на 30-40%.

  Відзначимо, раніше Нацкомісія з питань зв'язку прийняла рішення скасувати процес ухвалення законопроєкту, який ввів би жорсткі правила для мобільних операторів і заборонив би їм нав'язувати контент-послуги без згоди клієнтів.

  Українські поштарі розповіли про свої реальні зарплати. У невеликих населених пунктах вони працюють на частину ставки і отримують всього кілька тисяч гривень.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми