Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

На ринку праці збільшиться попит на кожну вакансію

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: робота

  В Україні в серпні значно збільшиться попит на нянь, що пов'язано з початком навчального року. У сім'ях вони можуть заробляти до 20 тис. грн на місяць.

  1937_narada.jpg (39.39 Kb)


  Про це розповіли аналітики кадрового порталу Jooble. За їхніми даними, найбільше вакансій від роботодавців на цю роботу в: Києві, Харкові, Дніпрі та Львові.

  "Няня – не сезонна професія, попит на них тримається практично на одному рівні протягом року. Але ми помітили, що в літній період шукають їх найбільш активно. Досвідчені няні зазвичай працюють у сім'ї впродовж усього дитинства дитини і шукають роботу після того, як сім'я в її послугах більше не має потреби. Але відкрито багато вакансій і на тимчасову зайнятість", – говорить Олена Кірільєвніна, керівниця відділу з роботи з партнерами Jooble.

  Заробітна плата у нянь залежить від регіону і графіка роботи. Найбільше вакансій від роботодавців на неповний робочий день, у разі такого графіка няням платять від 350 до 500 гривень за годину. Якщо роботодавець шукає няню для роботи на постійній основі та на повний робочий день, то заробітна плата по Україні варіюється від 5 до 20 тис. грн.

  Попит на нянь зазвичай починає стрімко рости перед початком кожного навчального року. Більше вакансій з'являється навесні, а влітку доходить до піку. Вимоги, які прописують роботодавці найчастіше, – досвід роботи від 2-х років, любов до дітей.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми