Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Як знайти молоді роботу без досвіду

  • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: робота

    Часто роботодавці віддають перевагу кандидатам з досвідом роботи. Водночас студенти, які щойно отримали диплом чи молоді спеціалісти також можуть знайти гарну роботу.

    1358_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

    Найперше правило для молоді - стартуйте якомога раніше. Підробіток варто починати шукати ще за років студентства. Це може бути віддалена робота на кілька годин у день. Така зайнятість не відволікатиме вас від навчального процесу і приноситиме додаткові гроші. Пізніше ви зможете вказати її у резюме як "досвід роботи".

    Роботу для студентів та людей без досвіду можна шукати на сайтах пошуку роботи. Там зібрані вакансії для молодих спеціалістів за різними напрямами, видами зайнятості та рівнями посад. Роботодавці безумовно зацікавлені в перспективних та ініціативних співробітниках. Навчайтеся правильно позиціонувати себе на ринку праці.

    Часто студенти підзаробляють на тих посадах, де не потрібні глибокі профільні знання та професійні навички. Наприклад, працюють офіціантами, менеджерами з продажу, кур'єрами, продавцями-консультантами, співробітниками кол-центрів.

    Зрозуміло, що посада бармена не вплине на подальшу професійну кар'єру юриста. Але така робота дозволить отримати універсальні навички.

    Якщо хочете працювати за фахом, пробуйте свої сили у суміжних сферах. Наприклад, шукайте роботу на позиції асистента або помічника в професії, на яку вчитеся. Звісно спочатку доведеться погоджуватися на низьку заробітну плату. Але ви здобудете досвід, який стане корисним у майбутньому. Зможете напрацювати рекомендації.

    Молодим фахівцям потрібно правильно визначити кар'єрні цілі та мету пошуку роботи. Скласти переконливе резюме. Шукати роботу на спеціальних сайтах, профспілкових організаціях. Крім того, розглядати всі пропозиції вакансій без досвіду, стажування, практики, курси з подальшим працевлаштуванням.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й
Глобальний конструктор сайтів з українським корінням, Weblium, підбив підсумки насиченого 2024 року, в якому компанія досягла значних результатів у ро...
Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024» Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024»
«Українська народна премія – 2024» стала підтвердженням того, що український бізнес здатний створювати продукти світового рівня. Лідери у понад 30 кат...
KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній
KYC – Know Your Customer, або принцип "Знай свого клієнта", — це вимога, яка вже давно стала невіддільною частиною роботи банків...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми