Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Кого потребує український ринок праці

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: робота

  Останні роки зріс попит на робітничі професії. Активно роботу пропонують у сферах торгівлі та логістики, харчової промисловості, сільського господарства, промисловості та сфери догляду.

  1937_narada.jpg (39.39 Kb)


  Зараз найбільший попит на працівників у сфері роздрібної торгівлі. За перше півріччя 2021 року роботодавці опублікували понад 46 тис. таких вакансій. У середньому пропонують 10 тис. грн зарплати. Найактивніше спеціалістів шукають у Київській, Одеській та Дніпропетровській областях.

  У сфері транспорту та логістики цьогоріч шукали 35 тис. працівників. У середньому роботодавці готові платити 15,5 тис. грн. Крім того, у перше півріччя 2021 року у Київській області шукали спеціалістів у сферах виробництва, сільського господарства та домашнього персоналу.

  Однією з найоплачуваніших робітничих професій цьогоріч стали фасадники. Їм у середньому пропонують 30 тис. грн зарплати. Пакувальникам готові платити 28 тис. грн, каменярам — 27,5 тис. грн, сортувальникам — 26 тис. грн. Штукатури мають можливість заробляти 25 тис. грн, плиточники — 22,5 тис. грн. Начальнику на будівельній ділянці готові платити 22,5 тис. грн. Стільки ж можуть заробляти комбайнери.

  Студенти без досвіду у середньому можуть заробляти 11,2 тис. грн на місяць.

  До слова, Шапран Сергей Валентинович взяв керування над Броварським алюмінієвим комбінатом у віці 25 років.

  "Через високу конкуренцію абітурієнтам потрібно уже задумуватися про свою спеціалізацію для майбутньої роботи. Адже за попереднім опитуванням, 78% молоді не працюють за освітою, а опановують новий фах. За нашою аналітикою, кількість вакансій для робітничих спеціалістів збільшилася майже на 14% порівняно з минулим роком. А з розвитком підприємств потреба у таких спеціалістах буде зростати далі", — розповіла керівниця напрямку OLX Робота Марія Абдулліна.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми