Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Няні стають все більш затребувані на ринку праці

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: робота

  В Україні в серпні значно збільшиться попит на нянь, що пов’язано з початком навчального року.

  4131_4_28.jpg (43.14 Kb)


  У сім’ях вони можуть заробляти до 20 тис. грн на місяць.

  Про це розповіли аналітики кадрового порталу Jooble. За їхніми даними, найбільше вакансій від роботодавців на цю роботу в: Києві, Харкові, Дніпрі та Львові.

  “Няня – не сезонна професія, попит на них тримається практично на одному рівні протягом року. Але ми помітили, що в літній період шукають їх найбільш активно. Досвідчені няні зазвичай працюють в сім’ї протягом усього дитинства дитини і шукають роботу після того, як сім’я її послуг більше не потребує. Але відкрито багато вакансій і на тимчасову зайнятість”, – говорить Олена Кирильєвніна, керівник відділу по роботі з партнерами Jooble.

  Заробітна плата у нянь залежить від регіону і графіка роботи. Найбільше вакансій від роботодавців на неповний робочий день, при такому графіку няням платять від 350 до 500 гривень за годину. Якщо ж роботодавець шукає няню для роботи на постійній основі і на повний робочий день, то заробітна плата по Україні варіюється від 5 до 20 тис. грн.

  Попит на нянь зазвичай починає стрімко зростати перед початком кожного навчального року. Більше вакансій з’являється навесні, а влітку доходить до піку. Вимоги, які прописують роботодавці найчастіше – досвід роботи від 2-х років, любов до дітей.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми