Робота. Зарплата. Пенсії, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Заробітчани можуть стати проблемою для економіки

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: заробітчани, економіка

  Трудова міграція українців наразі не несе великої загрози для економічного розвитку країни, проте рано чи пізно громадяни почнуть для себе вибирати країну, в якій вони захочуть залишитися. Це може стати реальною загрозою для економіки України.

  1358_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Про це розповів президент Всеукраїнської асоціації компаній із міжнародного працевлаштування Василь Воскобойник "5 каналу". "І ось тут постане питання: чи захоче трудовий мігрант залишитися в Україні. І ось це вже буде нести в майбутньому загрозу для нашого економічного розвитку", – заявив фахівець.

  Водночас українських заробітчан потребує не тільки Польща. Громадяни часто їдуть і в Білорусь, де пів мільйона мігрантів, а також у РФ та Китай. "Вони всі зацікавлені максимально забрати наші технічні кадри, тому що передусім це висока якість, низька ціна", – заявив директор Українського інституту аналізу та менеджменту політики Руслан Бортник.

  Раніше повідомлялося, що в Польщі кожна четверта компанія планує працевлаштувати українських заробітчан протягом року. Відзначимо, що до пандемії COVID-19 такі плани мала кожна десята компанія в країні. Одна з головних причин зростання – позитивний досвід роботи українців у Польщі.

  Кожен третій роботодавець із Польщі позитивно ставиться до українських заробітчан. Відзначається, що це збільшення на 3% порівняно з минулим опитуванням, про це свідчать дані "Барометру польського ринку праці" – соцдослідження, яке проводила компанія "Personnel Service".  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми