Робота. Зарплата. Пенсії, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Скільки українців планують їхати на заробітки

  • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: заробітки

    32% українців хочуть працювати за кордоном, 65% - не хотіли б. Найбільше охочих поїхати на заробітки серед наймолодших – це 54%, а найменше серед українців віком від 61 року.

    5273_off_shor_1_650x410.jpg (69.64 Kb)

    На Донбасі охочих виїхати на роботу за кордон вдвічі менше, ніж у західних областях.

    Про це повідомляє соціологічна група "Рейтинг". Опитали 20 тис. українців в усіх областях країни до 30-ліття незалежності.

    Вища зарплата, кращі умови життя і можливості самореалізації – основні причини бажання виїхати за кордон. Для покоління незалежності можливість самореалізації важливіша, ніж для представників старших вікових груп.

    57% опитаних відповіли, що задоволені своїм життям. 21% – не задоволені, а 23% дали посередню оцінку.

    У випадку різкого скорочення доходів 60% опитаних скоріше шукатимуть додаткові джерела прибутку, а 36% - скорочуватимуть витрати.

    61% опитаних сказали, що можуть впливати на свої доходи. 38% українців вважають, що це не залежить від них.

    Третина українців віком 25-50 стверджують, що переживають зараз найкращі роки. Найбільше з оптимізмом дивляться в майбутнє молодь і представники середнього віку, більш забезпечені. Серед найстарших понад 70% вважають, що їхні найкращі роки вже позаду.

    При виборі роботи найважливішими критеріями є заробітна плата (75%), уже потім соціальні гарантії (31%), взаємини в колективі (26%), графік роботи (22%). Найменш важливими є кар'єра (14%) і престижність, соціальний статус (10%).

    Графік роботи важливий молодшим до 40 років, домогосподаркам, безробітним і студентам. Людям у віці 40-60 років графік та кар'єра вже не так важливі. Пенсіонерам важливі лише зарплата і соціальні гарантії. Лише зарплата важлива також для фізичних робітників. Офісним працівникам важливо, яка атмосфера буде в офісі. З ростом доходів зростає вимогливість до роботодавця: забезпеченим важливі майже всі пункти від гарантій до кар'єрного зростання, тоді як бідним – лише зарплата, щоб задовольнити базові потреби.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й
Глобальний конструктор сайтів з українським корінням, Weblium, підбив підсумки насиченого 2024 року, в якому компанія досягла значних результатів у ро...
Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024» Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024»
«Українська народна премія – 2024» стала підтвердженням того, що український бізнес здатний створювати продукти світового рівня. Лідери у понад 30 кат...
KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній
KYC – Know Your Customer, або принцип "Знай свого клієнта", — це вимога, яка вже давно стала невіддільною частиною роботи банків...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми