Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Перелік затребуваних професій у сфері блокчейн

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: робота

  Експерти першої публічної криптовалютної біржі в Україні та країнах СНД Kuna.io склали список професій в блокчейні, які були найбільш затребуваними серед роботодавців галузі в 2021 році.

  2186_22.jpg (96.22 Kb)


  1. Блокчейн розробник. Розробники блокчейнів несуть відповідальність за запуск всіх процесів додатків блокчейнів, від обстеження і перевірки до планування і реалізації. Ці професіонали створюють інфраструктуру Blockchain, встановлюють стандарти безпеки для захисту від кібератак і контролюють вбудовану технологію. Вони повинні володіти різними мовами програмування. Розробники програмного забезпечення блокчейнів створюють Dapps, тоді як основні розробники блокчейнів керують мережею і проєктують її архітектуру.

  Найнижча базова зарплата в Європі, Азії та США становить 55 тис. доларів. Найвища – 200 тис. доларів.

  2. Розробник Solidity. Розробники Solidity використовують об’єктно-орієнтовану мову Solidity для створення і розгортання смарт-контрактів в додатках на основі Ethereum. Solidity – це рідна мова блокчейн-платформи Ethereum. Ці професіонали створюють, перевіряють, пишуть тести і перевіряють надійність смарт-контрактів. Пізніше вони можуть стати розробниками блокчейнів і смарт-контрактів.

  Найнижча базова зарплата в Азії і США становить 80 тис. доларів. Найвища – 200 тис. доларів.

  3. Інженер. Блокчейн-інженери розробляють і впроваджують прискорювачі і активи, допомагають з налаштуваннями інфраструктури організації з використанням таких технологій, як Ethereum, і забезпечують безпеку додатків. Вони повинні володіти глибокими знаннями в галузі криптографії і базовими знаннями як інтерфейсної, так і серверної веб-розробки.

  Найнижча базова зарплата в Європі, Азії, Канаді та США становить 51 тис. доларів. Найвища – 250 тис. доларів.

  4. Фахівець з розвитку бізнесу в сфері блокчейн. Ці професіонали займаються продажами. Вони повинні просувати продажі блокчейн-проектів по всьому світу. Фахівці з розвитку бізнесу несуть відповідальність за визначення можливостей, визначення ризиків і способів їх зниження, а також за розробку плану корпоративного зростання.

  Найнижча базова зарплата в Азії і США становить 90 тис. доларів. Найвища – 150 тис. доларів.

  5. Інженер-програміст. Інженери-програмісти можуть переробляти, створювати прототипи і запускати нові криптографічні продукти. Вони також розробляють і підтримують компоненти криптоплатформи, блокчейн і бібліотеки консенсусу, проектують і створюють нові смарт-контракти і додатки поза мережею, які інтегруються з наявним ланцюжком блоків, а також інтегрують платформи з протоколами DeFi, іншими блокчейнами і біржами.

  Найнижча базова зарплата в Європі, Канаді та США становить 60 тис. доларів. Найвища – 175 тис. доларів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми