Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Які категорії громадян можуть отримувати дві пенсії

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: пенсії

  Інваліди з дитинства мають право одночасно отримувати два види соціальних виплат: з інвалідності та з втрати годувальника.

  7375_98798.jpg (69.04 Kb)


  Як зазначається, у Пенсійному фонді можна оформити пенсію з втрати годувальника, а в управлінні праці — державну соціальну допомогу з інвалідності. Таким чином, людина фактично має право на дві пенсії. Всі інші пенсіонери обирають тільки один вид виплати за їхным вибором.

  Право на пенсію з втрати годувальника мають непрацездатні родичі померлого. У тому числі діти, які не досягли 18 років, або старші цього віку, якщо їм встановили інвалідність до зазначеного віку.

  «Причина, група, час настання інвалідності, термін, на який встановлюється інвалідність, визначаються органом медико-соціальної експертизи. Якщо дитину визнано особою з інвалідністю з дитинства після досягнення 18-річного віку, надається висновок МСЕК про можливість настання інвалідності до 18 років (висновок про час настання інвалідності)», — йдеться в повідомленні.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми