Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Е-лікарняний видаватимуть не всім

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ПФ

  У Пенсійному фонді України закликали перевірити інформацію в реєстрі застрахованих осіб фонду, оскільки через можливі помилки або відсутність даних неможливо буде отримати електронний листок непрацездатності.

  9069_medicine_4_03.jpg (43.52 Kb)


  Про це сказав заступник голови правління Пенсійного фонду України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Олександр Малецький у відео, оприлюдненому на сторінці ПФУ в Фейсбуці.

  «З червня в Україні почали видавати електронні листки непрацездатності. На сьогоднішній момент у нас до 1 вересня паралельно з паперовими листками непрацездатності є електронні листки. Разом з тим, якщо якийсь заклад охорони здоров’я уже розпочав видавати електронні листки непрацездатності, то вони в подальшому будуть видавати тільки їх», — зауважив Малецький.

  Він пояснив, що процес видачі лікарняних заснований на інформаційній взаємодії декількох інформаційних ресурсів, а саме — інформаційних ресурсів Пенсійного фонду України, закладів охорони здоров’я і електронної системи охорони здоров’я.

  «Те, що стосується реєстру застрахованих осіб систем Пенсійного фонду України, то інформація, яка в ньому є, базується на звітах страхувальників. Тому дуже важливим є наявність інформації про трудові відносини між застрахованою особою та її роботодавцем або страхувальником. Відповідно, якщо в нас з якихось причин помилка у звіті, несвоєчасно подана інформація або цієї інформації немає, то електронний листок непрацездатності виданий не буде. Відповідно до цього, будь ласка, зі своїми страхувальниками перевіряйте цю інформацію. Є кабінет електронних послуг Пенсійного фонду України, перевіряйте», — сказав посадовець.

  Він наголосив, що аби отримати електронний листок непрацезданості, не треба знати повну назву підприємства, де працює особа, і код ЄДРПОУ.

  Така інформація про підприємство формується автоматично за даними реєстру.

  «Ще раз наголошую, що власне одержання електронного листка непрацезданості дуже сильно залежить і від того, яка наявна інформація в реєстрі. Тому зайдіть на портал електронних послуг Пенсійного фонду України та перевірте наявну про вас інформацію», — наголосив Малевський.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми