Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Названо найзатребуваніша професія в Україні

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: робота

  Найактивніше українці влітку замовляли послуги сантехніків. Загалом попит зріс на третину. Найпопулярніші завдання — усунення протікання, ремонт крана, встановлення водонагрівача, змішувача. Середній чек — 695 грн за замовлення.

  3325_santeshnik.jpg (37.47 Kb)


  Також затребувані майстри по штукатурним роботам. Попит на них збільшився на 42%, а середній чек на 18% — 6000 грн. Всього на послуги штукатурiв цього літа українці витратили 24 млн грн. На 60% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

  Попит на укладання плитки зріс на 35%. Середній чек залишається одним з найвищих серед фахівців робітничих професій — 6800 грн за замовлення. У електриків цього літа додалося роботи на 28%. Найпопулярніші завдання — повісити люстру, замінити проводку, відремонтувати світильник. В середньому одне замовлення коштує 970 грн - на 18% більше, ніж торік.

  Як і раніше актуальні фахівці з категорії "Домашній майстер". Наприклад, послугу "Чоловік на годину" замовляли на 30% частіше, ніж торік. Середній чек - 460 грн за замовлення.

  Монтаж кондиціонера, підключення пральної машини або електричної печі доручають фахівцям з установки побутової техніки. Попит на їхні послуги зріс на 40%, а середній чек на 27% — 2000 грн за одне замовлення.

  Попит на послуги майстрів по ремонту побутової техніки зріс на 19%, а середній чек на 7% — 600 грн за замовлення. Найчастіше фахівців наймали, щоб відремонтувати бойлери, холодильники, пральні та посудомийні машини.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми