Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Як підтвердити стаж під час виходу на пенсію

 • Джерело: tsn.ua.  → Ключові теги: пенсії

  Подати запит можна особисто або через свого представника.

  9909_98798.jpg (69.04 Kb)


  Деякі українки під час виходу на пенсію стикаються з необхідністю підтвердити своє дівоче прізвище, це вимагає Пенсійний фонд. Для громадянок, у яких шлюб вже розірваний, це не завжди просто, адже свідоцтво про народження тут не підходить, а інші документи не збереглися.

  Що для цього необхідно - розповіли у Міністерстві юстиції України.

  Отримати витяг з державного реєстру актів цивільного стану громадян і довести свій трудовий стаж для нарахування пенсії цілком реально. Зробити це можна у будь-якому відділі ДРАЦС незалежно від місця державної реєстрації акту цивільного стану та місця проживання заявника.

  Для цього необхідно подати заяву і внести такі відомості:
  ПІБ, дата і місце народження особи, щодо відомостей про яку отримано запит;
  серія і номер свідоцтва про державну реєстрацію відповідного акту цивільного стану, дата його видачі;
  реєстраційний номер, за яким зареєстровано внесення відомостей про акт цивільного стану.
  Як і куди відправляти запит:
  заяву-запит можна занести безпосередньо до відділу РАЦС;
  надіслати документи поштою (рекомендований лист);
  через Інтернет на порталі "Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану" - тут необхідний електронний підпис, копії документів мають бути проскановані.
  У Мінсоцполітики акцентували, що до заяви потрібно додати квитанцію про сплату за видавання виписки з Реєстру або підтвердження права на безоплатне отримання такої виписки. Вартість видачі виписки - 73 гривні.

  Якщо людина безпосередньо звернулася до РАЦС - необхідно мати при собі паспорт або документ, що засвідчує особу. У разі подачі заяви поштою, виписка з Реєстру надсилається заявнику листом.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми