Робота. Зарплата. Пенсії » Експерт пояснив, чи залишаться українці без пенсій


6.09.2021 - 11:30 від RomanK
Раніше міністр фінансів Сергій Марченко заявив, що 40-річним українцям пора відкладати на старість, оскільки вони не будуть отримувати пенсії.

9909_98798.jpg (69.04 Kb) Заяву чиновника прокоментував експерт з соціальних питань Андрій Павловський.

За його словами, заява Марченко є тільки маніпуляцією і перебільшенням. Як пояснив Павловський, через кілька десятиліть українці продовжать отримувати пенсії, однак невідомо, яким буде розмір цих виплат. Зараз в країні дійсно існують демографічні проблеми, які йдуть пліч-о-пліч з проблемами в економіці. Якщо вийде так, що один працездатний українець буде годувати відразу кілька пенсіонерів, то неважко здогадатися, що розмір виплат буде мінімальним.

При цьому з кожним роком розміри пенсії будуть скорочуватися, але це не означає, що сорокарічні українці через 20 років не зможуть розраховувати на виплати. «Багато чиновників, такі як Марченко, Третьякова, Шмигаль і інші, роблять заяви про те, українці залишаться без пенсій для того, щоб налякати людей і створити передумови і грунт для створення обов'язкової накопичувальної системи пенсійного страхування», - пояснив фахівець.