Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Названо зарплату для "інвестнянь"

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: зарплата

  Кабінет Міністрів затвердив умови оплати праці для співробітників офісу із залучення та підтримки інвестицій (UkraineInvest) та офісу з розвитку підприємництва та експорту.

  3237_783.jpg (35.2 Kb)


  Відповідне рішення Уряд ухвалив з доопрацюванням на засіданні 8 вересня.

  Згідно з проєктом постанови, місячний посадовий оклад (тарифна ставка) виконавчого директора UkraineInvest і директора Офісу з розвитку підприємництва складе 34,7 тис. грн, їхніх заступників — 34,1 тис. грн.

  Головний бухгалтер отримуватиме оклад у сумі 28,5 тис. грн, а начальник відділу або управління — від 28,3 до 31 тис. грн.

  У свою чергу оклад аналітика першої категорії (молодший консультант, старший експерт зовнішньоекономічної діяльності, юрисконсульт) затверджений на рівні 17 тис. грн, а аналітика другої категорії (економіст, фахівець першої категорії) — на рівні 11,5-13,5 тис. грн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми