Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Чому "мінімалка" збільшиться лише на 200 гривень

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: зарплата

  Кабінет міністрів заклав до проекту державного бюджету України на 2022 рік підвищення мінімальної зарплати з 1 жовтня на 200 гривень до 6700 гривень. Міністр фінансів Сергій Марченко вважає, що запропонований темп є достатнім.

  9682_programma-gosudarstvennogo-sofinansirovaniya-pensii-800x450.jpg (38.27 Kb)


  Про це він сказав в інтерв’ю для Українського радіо.

  «Ми можемо собі дозволити саме таке зростання», — сказав Марченко.

  За його словами, ці цифри ретельно прораховані і під них є база розрахунків.

  «Тут важливо не нашкодити. Підвищувати мінімальну заробітну плату треба акуратно, з урахуванням макроекономічних факторів, зважати на рівень споживання і на те, що бізнес повинен мати можливість платити такі заробітні плати, і дивитися на рівень інфляції», — додав він.

  Міністр зауважив, що швидке зростання заробітних плат, зокрема й мінімальних, — це інфляційний чинник.

  «Повинен бути баланс. Як підвищення вплине на динаміку економічних суб’єктів — це питання, скоріше негативне, ніж позитивне. Я пам’ятаю, що минулого року було багато критики з боку бізнесу, що їх змушують платити високу заробітну плату. Минулого року був прихильником цього рішення, бо це було обґрунтовано, але цього року, після перерахунків, вважаємо, що запропонований темп є достатнім», — сказав Марченко.

  Він зазначив, що цього року відбувся суттєвий приріст, але це не означає, що він має бути таким кожного року.

  «Це означатиме, що ми не дбаємо про економіку взагалі, а думаємо лише про один показник — мінімальну заробітну», — додав міністр.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми