Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Держстат назвав рівень безробіття в країни

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: робота

  Кількість зайнятого населення віком 15 років і старше та віком 15-70 років склала по 15,8 млн осіб.

  3979_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Рівень безробіття в Україні серед робочої сили у віці 15 років і старше та у віці 15-70 років у II кварталі 2021 року склав 9,3%, знизившись з 10,5% В I кварталі.

  Про це повідомляє Державна служба статистики.

  Відзначається, що кількість безробітного населення віком 15 років і старше та віком 15-70 років склало по 1,6 млн осіб.

  Що стосується зайнятості, то за результатами обстеження робочої сили в II кварталі кількість зайнятого населення у віці 15 років і старше та у віці 15-70 років становила по 15,8 млн осіб.

  Рівень зайнятості населення у віці 15 років та старше становив 49,7%, а серед населення у віці 15-70 років – 56,2%.

  У Держстаті зазначають, що спостереження охоплює всі регіони України, крім першої та другої зони радіаційного забруднення внаслідок катастрофи на Чорнобильській АЕС, тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та м.Севастополя, а також частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях.

  Держбюджет-2022 і безробіття:
  Проект Державного бюджету на 2022 рік передбачає зниження безробіття в Україні наступного року з 9,2% до 8,5%, а також зростання середньомісячної заробітної плати на 4,4% в реальному вимірі.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми