Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Топ-5 вакансій на віддалену роботу

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: робота

  Віддалена робота залишається в тренді. Finance.ua, як портал, що стежить за ринком праці, дізнався від сайту robota.ua про вакансії, в яких роботодавці залишають вибір за працівником – працювати в офісі чи віддалено.

  0859_blogery.jpg (47.3 Kb)


  Remote Creative Writer у BetterMe. Портрет ідеального кандидата: досвід роботи копірайтером (або пов’язана посада); носій англійської мови або володіння англійською; відмінні навички письма, редагування та коректури (англійська та російська мови); сильні дослідницькі навички; творча особистість.

  Гарантується відсутність бюрократії, повна свобода приймати рішення та досягати блискучих результатів.

  Support Team Member в Uvoteam. Розглядаються кандидати, які проживають у Києві. Серед вимог: вільне володіння англійською мовою, увага до деталей, відповідальність; високорозвинені міжособистісні та комунікативні навички; навички управління часом, багатозадачність; комп’ютерна грамотність (Gmail, Google Docs, інтернет-браузери, продукти Microsoft Office тощо); гнучкість: можливість працювати вранці/вдень/вночі.

  Пропонується: медичне страхування; дружня домашня атмосфера з гнучким змінним графіком роботи: ранок (6.00-15.00), день (15.00-22.00), ніч (22.00-06.00); компенсація таксі (ранкова та нічна зміни); зручні режими роботи: повністю віддалений, офісний (Київ) або змішаний.

  Агент з бронювання квитків Turkish Аirlines. Побажання до кандидатів: вільне володіння англійською мовою (не нижче Intermediate); хороший рівень володіння ПК; орієнтація на клієнта, готовність допомагати; особисті якості: посидючість, здатність до навчання, стресостійкість, оптимізм.

  Гарантується: гнучкий (плаваючий) графік; неповний робочий день; можливість працювати в нічні зміни; погодинна оплата праці + щомісячний бонус; робота в дружному молодому колективі; навчання та тренінги коштом компанії.

  Дизайнер корпусних меблів в Idesthome. Розглядаються кандидати, які мають досвід роботи з індивідуальним замовленням меблів; які знають матеріали та меблеву фурнітуру; націлені на досягнення результату; ініціативні, креативні, товариські, чесні та порядні; в яких грамотна мова, вміють спілкуватися з клієнтами; володіють програмою Pro100, інші – вітаються; вміють вести переговори, виявляти потреби клієнта, працювати з запереченнями та закривати угоди.

  Кандидатам, які пройдуть відбір, компанія пропонує: гідний заробіток (обговорюється на співбесіді); кар’єрний ріст; своєчасну і стабільну оплату; роботу в колективі професіоналів; офіційне оформлення; графік: гнучкий, віддалено.

  Контент-мейкер в Ingainer. Необхідні hard skills: високий рівень письмової англійської (не нижче B2); уміння робити грамотний переклад з англійської на російську; уміння користуватися сервісами: Google Sheets, Canva, Adobe Photoshop. Буде плюсом: досвід створення простих gif-мемів, міні-відеороликів.

  Умови та графік: компанія навчає нових співробітників (3 дні інтро); робота віддалено; можливість поєднувати роботу з навчанням; 5 днів на тиждень з 10.00 до 18.00, full time; зарплата – від 12 000 грн і вище; молодий і дружний колектив.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми