Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Найпопулярніші вакансії у вересні

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: робота

  У топі найбільш затребуваних роботодавцями спеціальностей вересня – продажі (17,9% усіх актуальних вакансій на кадровому порталі grc.ua), ІТ (11,7%) і банки/інвестиції/лізинг (6,5%).

  2666_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Яких співробітників найчастіше шукають роботодавці та які зарплати їм пропонують.

  Цікаво, що в серпні у трійці найактуальніших категорій були медики, а банківські працівники посідали лише четверту позицію. У вересні категорія «Медицина, фармацевтика» за затребуваністю роботодавцями опустилася на восьме місце (5,4% усіх актуальних вакансій вересня).

  Причина падіння затребуваності фахівців категорії – зниження випадків коронавірусу в серпні і на початку вересня. Зростання захворюваності почалося в другій половині вересня і триває в жовтні. Це, своєю чергою, відбивається і на затребуваності медперсоналу – на 1 жовтня категорія «Медицина, фармацевтика» у списку найактуальніших вакансій піднялася на п’яте місце.

  Найменше вакансій було для фахівців, які шукають роботу в категорії «Інсталяція та сервіс» (0,5% усіх актуальних вакансій вересня), «Видобуток сировини» (0,3%), «Спортивні клуби/фітнес/салони краси» (0,3%), «Страхування» (0,3%) і «Державна служба/некомерційні організації» (0,2%).

  Скільки пропонували? Середня заробітна плата по Україні, згідно з даними grc.ua, склала близько 18 тис. грн. Зростання, порівняно з серпнем, становило +1300 грн:

  55% ​​роботодавців пропонують до 20 тис. грн;
  ще 24% роботодавців готові платити до 30 тис. грн;
  від 30,2 до 40,3 тис. грн пропонують 11% роботодавців (в основному це роботодавці Києва та міст-мільйонників);
  а більш високі оклади (від 40,3 тис. грн) пропонують лише 10% роботодавців.
  Яким спеціалістам готові платити найбільше? Найвищі оклади вересня традиційно у фахівців зі сфери ІТ – середня компенсація категорії становить 44,2 тис. грн. Порівняно з серпнем, середній рівень заробітної плати категорії зменшився на 11,2 тис. грн.

  Падіння середньої компенсації категорії у вересні зумовлено активним наймом молодих ІТ-фахівців (без досвіду роботи або з мінімальним досвідом роботи).

  До речі, про зарплати у різних сферах ми розповідаємо в нашому телеграм-каналі Finance_ukr. Приєднуйтесь і ви! 🤫

  Також на 6,2 тис. грн зменшилася середня компенсація для кандидатів категорії «Виробництво/сільське господарство», на 2,3 тис. грн зменшилася компенсація в категорії «Безпека», на 2,2 тис. грн зменшилася середня заробітна плата медиків і фармацевтів. Незначне падіння (200-300 грн) показали юристи, працівники категорії «Мистецтво, розваги, медіа» і «Консалтинг».  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми