Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Почався бум вакансій для однієї зі спеціальностей

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: робота

  В Україні відбувся різкий сплеск кількості вакансій для комірників. Тільки за останній тиждень відкрилося близько 500 вакансій на цю посаду, а всього на сайті Jooble зараз є близько 8000 вакансій по Україні.

  3801_5d03ac6782765.jpg (35.65 Kb)


  Про це розповіла Олена Кірільєвніна, керівниця відділу по роботі з партнерами Jooble. Вимоги, які прописують роботодавці найчастіше, – досвід роботи від одного року, знання нормативних актів та зберігання продукції, а також відповідальність, дисциплінованість, робота в команді.

  Зарплата в такої професії залежить від сфери діяльності компанії, регіону, графіка роботи. В цілому, заробітна плата комірника по Україні варіюється від 9500 до 14500 грн. Але трапляються також вакансії і з зарплатою від 20000 грн, якщо ця пропозиція щодо роботи у вузькій ніші і є особливості бізнесу.

  "Від професіонала потрібно знати різні правила обліку, відвантаження та списання товарів. Наприклад, робота комірника складу автозапчастин буде відрізнятися від роботи комірника продовольчого магазину, якому потрібно досконально знати деталі коректного зберігання продуктів харчування", – каже Олена Кірільєвніна.

  Також в Україні серед перспективних професій, для яких не потрібно особливих навичок і знання англійської мови: моряк, медсестра, масажист, брокер, таємний покупець. При цьому без вищої освіти можна працювати в більшості сфер.

  Крім того, до списку найбільш перспективних і поширених професій потрапили кур'єри. Роботодавці пропонують їм середню заробітну плату від 5000 грн до 22000 грн і вище.

  Загалом кількість вакансій для робочих спеціальностей в Україні зростає. При цьому для українців із вищою освітою пропозицій значно менше.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми