Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

В Україні проіндексують пенсії

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: пенсії

  Влада збирається провести індексацію для всіх категорій українських пенсіонерів.

  2877_98798.jpg (69.04 Kb)


  Про це заявив на телеканалі «Україна 24» народний депутат від «Слуги народу» Данило Гетманцев.

  «Питання пенсій, напевно, одне з найскладніших питань соціального забезпечення в принципі. Ми розуміємо, що те, що ми маємо зараз в країні, це результат злочинних рішень, які були прийняті в 2015 році шляхом заморожування соціальних стандартів в країні, коли офіційно на рівні бюджету прожитковий мінімум став удвічі меншим, ніж фактичний прожитковий мінімум. Ми з цієї ситуації виходимо, але, на жаль, виходимо дуже повільно.
  Незважаючи на те, що ми були в кризі, нам вдалося за два роки підвищити пенсії на 25%. Середня пенсія підвищилася на 25%. Ми ввели доплати для осіб старше 80 років, для осіб старше 75 років. Ми провели індексацію пенсій цього року, торік і проведемо індексацію наступного року, причому не так, як було раніше — не проводилася індексація військовим і науковим працівникам. Ми проведемо індексацію всім», — сказав він.

  На думку Гетманцева, минула влада зробила пенсіонерів постраждалими.

  «Річ у тім, що за рахунок пенсіонерів минула влада вирішувала всі інші проблеми в країні, в тому числі свої особисті проблеми. Пенсіонери вважалися неорганізованою групою населення, які не вийдуть на вулиці. Для нас соціалка в цілому і особливо пенсіонери є пріоритетом, і ми по них працюємо в першу чергу», — заявив він.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Sony почало роботу над PlayStation 5 Sony почало роботу над PlayStation 5
Як повідомляється, японський технологічний гігант Sony працює над моделлю PlayStation 5 (PS5) зі знімним дисководом. Згідно з GizmoChina, як і Microso...
Де продають найдорожчі та найдешевші iPhone 14 Pro Max Де продають найдорожчі та найдешевші iPhone 14 Pro Max
Новим флагманом Apple став iPhone 14 Pro Max.
Что такое биткоин, как его использовать? Что такое биткоин, как его использовать?
Цифровые монеты создавались как принципиально новая финансовая система на идеях абсолютной безопасности, конфиденциальности, простоты использования, и...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми