Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Роботодавців планують збільшити зарплати українцям

  • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: зарплата

    Найчастіше підвищення зарплати відбувається з ініціативи керівництва.

    84_programma-gosudarstvennogo-sofinansirovaniya-pensii-800x450.jpg (38.27 Kb)

    Майже половина роботодавців (48,9%) планують підвищити зарплата працівникам у 2022 році, водночас 42,9% ще не визначилися, а залишити зарплату на незмінному рівні планують 8,2% опитаних роботодавців.

    Про це свідчать результати опитування, проведеного сайтом з пошуку роботи Jooble.

    Зазначається, що 36,5% роботодавців повідомили, що планують збільшувати зарплати до кінця цього року, а 35,3% — залишать їх на поточному рівні. Ще 27,7% роботодавців досі не визначилися, 0,5% роботодавців не відзначили ці дані під час опитування.

    Про зменшення зарплат через карантин повідомили 14,3% роботодавців, ще 23,4% підтвердили зростання зарплат на підприємствах; незмінними через карантин залишилися зарплати у співробітників 61,4% опитаних роботодавців. 0,9% з них не вказали ці дані під час опитування.

    Що стосується аналізу ринку для збільшення заробітної плати, то періодичний аналіз конкурентності заробітної плати на своїх підприємствах вказали 69% опитаних роботодавців. Так, більшість підприємств аналізують рівень винагород раз на квартал або на півроку. Разом з тим 15,2% компаній повідомили, що взагалі не проводять таке дослідження, а 15,8% орієнтуються на інфляцію або загальну тенденцію на ринку.

    "Найчастіше підвищення зарплати відбувається з ініціативи керівництва, рідше - з ініціативи працівників або є плановим підвищенням заробітних плат. Найпопулярнішими причинами збільшення зарплат опитані роботодавці назвали: видатні досягнення на робочому місці, підвищення професійної кваліфікації, загальне збільшення зарплат на ринку праці. Найменший вплив, згідно з опитуванням, мають робочий стаж в компанії та інфляція", - зазначили в Jooble.

    Дослідження провели аналітики Jooble на основі опитування 329 українських роботодавців у період з 15 вересня по 26 жовтня 2021 року. Jooble провів анкетування роботодавців з галузей виробництва, роздрібної торгівлі, будівництва, готельно-ресторанної сфери IT, освіти, медичної сфери, державного сектору, аграрного сектору, логістики та інших. Статистична похибка вибірки не перевищує 6%.

    Середня зарплата в Україні:
    За даними соціологічного опитування "покоління незалежності: цінності та мотивації", третина українців хотіла б працювати за кордоном.
    Середня номінальна заробітна плата штатного працівника в Україні в червні 2021 року зросла у порівнянні з червнем 2020 року на 23,6% - до 14 тис.
    Середня номінальний заробітна плата штатного працівника в Україні в липні 2021 року зросла у порівнянні з липнем 2020 року на 21,5% - до 14 тис.345 грн.
    Середня номінальна заробітна платня штатного працівника в Україні в серпні 2021 року зросла у порівнянні з серпнем 2020 року на 22,3% - до 13 997 грн.
    2 вересня 2021 року Уряд України змінив порядок розрахунку середньої зарплати.
    За даними Держстату, середня номінальна заробітна платня штатного працівника в Україні у вересні 2021 року зросла у порівнянні з вереснем 2020 року на 18,7% - до 14 тис.
    1 листопада 2021 року Нацбанк прогнозував, що номінальна заробітна платня в Україні в поточному році зросте на 19,2%, а реальна (з вирахуванням інфляції) - на 9,1%, проте в наступні два роки прогнозується уповільнення темпів зростання номінальної та реальної зарплати громадян.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й
Глобальний конструктор сайтів з українським корінням, Weblium, підбив підсумки насиченого 2024 року, в якому компанія досягла значних результатів у ро...
Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024» Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024»
«Українська народна премія – 2024» стала підтвердженням того, що український бізнес здатний створювати продукти світового рівня. Лідери у понад 30 кат...
KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній
KYC – Know Your Customer, або принцип "Знай свого клієнта", — це вимога, яка вже давно стала невіддільною частиною роботи банків...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми