Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Як правильно поєднувати навчання і роботу

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: робота, навчання

    Питання поєднання освіти та роботи актуальне не тільки для студентів. Це історія про нові знання та новий досвід, зміну професії та slash career, розвиток soft skills і нетворкінг, підвищення кваліфікації та здобуття нової спеціальності.

    0212_5d03ac6782765.jpg (35.65 Kb)

    Поради про те, як балансувати між роботою та навчанням, ефективно поєднувати різні сфери діяльності, все встигати та не вигоріти.

    Змиріться з тим, що все встигнути неможливо. Щоб не карати себе за «втрачені можливості», розставте пріоритети та використовуйте їх як фільтр для ваших справ і дій.

    Розставте чіткі межі між роботою та навчанням. На роботі забувайте про навчання, а на навчанні – про роботу. Не намагайтеся одночасно і працювати, і вчитися. Робіть все, щоб нарешті відмовитися від режиму багатозадачності. Концентруйтеся на одній справі, тренуйте самоорганізованість, залишайтеся продуктивними. Кожній діяльності – свій час. І так у всьому.

    Адаптуйте графік під себе. Сучасний ринок праці також пропонує безліч варіантів для адаптованого графіка — неповна зайнятість, віддалена робота, позмінна робота. Крім того, навіть full-time зайнятість в офісі часто передбачає гнучкі умови.

    Будьте реалістами та тверезо оцінюйте себе. Головне — позбудьтеся «синдрому відмінника», будьте менш вимогливі до себе, навчіться протистояти перфекціонізму.

    Шукайте точки дотику. «Витягуйте» з отриманих знань у навчанні ті, що можуть бути корисними на роботі. І навпаки. Адже саме в цьому й полягає мудрість у здобутті досвіду — вміння застосувати на практиці отримані знання. І, повірте, робити це можна навіть у тому випадку, якщо сфери діяльності не зовсім перетинаються.

    Не ігноруйте сон і відпочинок. Якщо вам здається, що потрібно відпочити, то вам не здається. Ігнорування таких поривів загрожує вигоранням, апатією та депресією.

    Влаштовуйте собі вихідні не за календарем і не карайте себе за це.

    Не проводьте весь час із користю. Якщо ви поєднуєте роботу та навчання, не намагайтеся навіть вільний час (якщо він з’являється) проводити продуктивно. Не вигадуйте собі корисні хобі та заняття, не прагніть надмірної ефективності. Стан перманентної напруги швидко призведе до перевтоми, стресу, тривожності, дратівливості, зниження працездатності та втрати мотивації.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

    Рекомендуємо

    Zero Trust без потрясінь: як перейти на нову модель кіберзахисту без ризику для бізнесу Zero Trust без потрясінь: як перейти на нову модель кіберзахисту без ризику для бізнесу
    Уявіть: кожен запит доступу до ресурсів вашої компанії перевіряється ретельно, незалежно від того, хто і звідки намагається підключитися. Цю ідею покл...
    Найпопулярніші вакансії у Білій Церкві Найпопулярніші вакансії у Білій Церкві
    Біла Церква, як одне з найбільших міст Київської області, пропонує широкий спектр можливостей для працевлаштування. Незалежно від того, чи ви тільки п...
    Топ-10 мільярдерів: Ілон Маск знову очолив рейтинг найбагатших людей світу Топ-10 мільярдерів: Ілон Маск знову очолив рейтинг найбагатших людей світу
    У 2025 році засновник компаній SpaceX та Tesla Ілон Маск знову очолив рейтинг найбагатших людей світу за версією Bloomberg Billionaires Index, з капіт...
    Підписатись не коментуючи
    E-mail:

    День в фотографіях Всі фотографії

    Актуальні теми Всі актуальні теми