Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Пенсії у суддів зросли ще на 23 тисячі

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: пенсії

  В Україні станом на жовтень середня пенсія судді становила 91,2 тис. грн. З початку 2021-го вона зросла на 23 тис. грн, тоді як середня виплата по країні збільшилася всього на 400 грн.

  5992_98798.jpg (69.04 Kb)


  Це випливає із статистики, опублікованої Пенсійним фондом України.

  Так, у середньому суддя на заслуженому відпочинку може розраховувати на виплату в розмірі 91,2 тис. грн завдяки перерахунку зарплат колег, які продовжили працювати. Так, суддя на пенсії може отримувати до 80% заробітної плати того, хто працює на аналогічній посаді.

  Крім того, якщо пенсія інших українців обмежена 10 розмірами мінімальної виплати (близько 18 тис. грн), то служителі Феміди не мають жодних лімітів.

  Середня ж пенсія по країні збільшилася лише з 3507 до 3915 грн. І це з урахуванням підвищення прожиткового мінімуму, індексації, збільшення тим, хто досяг певного віку та виконав вимоги щодо стажу.

  Зазначимо, що пенсія українця рахується за формулою: середня зарплата по країні за три роки помножити на співвідношення середньої зарплати до власної, на стаж у роках та на 1%. Як результат, навіть якщо попрацювати 80 років, то на заслуженому відпочинку можна буде отримати не 80% своєї зарплати, а лише 80% від середньої зарплати по країні за три роки і за умови, якщо ви не заробляли менше.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми