Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Топ-5 фішок для пошуку роботи

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: робота

  Під час пошуку роботи всі точно знають, що потрібно ретельно попрацювати над створенням резюме, підготуватися до співбесіди та справити гарне враження на HR-менеджера.

  _narada.jpg (39.39 Kb)


  Доповнити резюме. Для повної впевненості, що ваше резюме має все необхідне, хочемо нагадати про наявність у ньому ділової фотографії, додаткових сертифікатів, посилань на соцмережі, чіткої структури, що дозволяє за секунди виокремити ваш досвід роботи, освіту чи досягнення. Швидше за все, це і так було у вашому CV. Але ви могли забути оновити його під кожну вакансію. Адже часто, написавши резюме, пошукач просто дублює його протягом року на всі вакансії, які йому припали до душі. Це вкрай неправильно.

  Нагадуємо, перечитайте вакансію, на яку хочете відгукнутися, та перепишіть резюме так, щоб воно точно відповідало поставленим роботодавцем вимогам.

  Оцінити свої соцмережі. Навіть якщо ви забули у своєму резюме залишити посилання на соцмережі, є велика ймовірність, що роботодавець все ж вас знайде на просторах Facebook чи Instagram. Тому потурбуйтеся, щоб там не було постів-образ убік колишнього роботодавця, публічних сварок на всім відомі делікатні теми (релігія, політика, дискримінація і, з недавнього часу, вакцинація). Зрозуміло, що це ваші особисті сторінки і ви маєте повне право виставляти на загал все, що вважаєте за потрібне, але якщо у вашому Instagram лише фото у спідній білизні, то стосовно такого кандидата у роботодавця можуть виникнути питання.

  Використати всі можливості. Під час пошуку роботи ви можете забути про допоміжні ресурси. Наприклад, написати на своїй сторінці у соцмережі пост про те, що на ринку праці тепер є цінний кадр або розповісти своїм друзям, що ви в пошуках кращої роботи. Не варто недооцінювати таке «сарафанне радіо», адже часто керівники серед двох схожих кандидатів віддають перевагу тому, кого може рекомендувати теперішній чи колишній колега.

  Бути собою. У гонитві за тією самою роботою пошукачі часто забувають бути собою. Всі лише хочуть сподобатися роботодавцю і намагаються бути консервативними, стресостійкими і комунікативними, одягаються у діловий костюм та запевняють, що вітають систему штрафів та ненормований графік. Але навіть якщо ваша маска спрацює і ви отримаєте роботу, щасливішим від того не станете.

  Шукати роботу. Це звучить трохи абсурдно, але, можливо, ви забули, що шукаєте роботу? Не відгукуєтеся на одну-дві вакансії з невизначеною періодичністю без супровідного листа та оцінки стану на ринку праці, а саме шукаєте. Пошук роботи завжди потрібно сприймати як ще одну роботу. Приділяти йому достатню кількість часу – можна навіть виділити у своєму графіку часовий відрізок, який ви витрачатимете на пошук вакансій, написання під них резюме та супровідних листів, спілкування з рекрутерами тощо. Активність на ринку праці завжди приводить до гарного результату. Не забувайте і про супровідний лист, підготовку до співбесіди та випробувальний термін.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми