Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Половину українців у старшому віці будуть без пенсій

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: пенсії

  Уповноваженої Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової, що в тіні працює кожен 5 українець, і ці люди ризикують залишитися без пенсії.

  5151_98798.jpg (69.04 Kb)


  Вона зауважила, що питання забезпечення соціальних та економічних прав громадян є надзвичайно актуальним для України. За 10 місяців поточного року про порушення цих прав до мене звернулися 13 662 заявники, що вдвічі більше порівняно з аналогічним періодом минулого року.

  Депутат наголосила на тому, що кожен п’ятий працівник в Україні зайнятий у неформальному трудовому секторі, та як наслідок – втрачає право на соціальний захист та пенсійне забезпечення.

  Приклад. Згідно з новим законодавством, у 2027 році для того, аби вчасно отримати пенсію, громадянам України потрібно буде мати щонайменше 35 років стажу для чоловіків і 30 років для жінок.

  Всі, хто зараз працює неофіційно, ці вимоги виконати не зможуть, тому приблизно 45% українців у віці 60 років не матимуть права на пенсійне забезпечення.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми