Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Топ-страхи українських заробітчан у Польщі

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: заробітчани, Польща

    Українці все частіше їдуть на заробітки до Польщі. Незважаючи на те, що зараз більшість українців у Польщі працевлаштовані легально, один із головних страхів заробітчан – бути обдуреними і повернутися додому без грошей.

    1219_630_360_1447159516-9176.jpg (142.96 Kb)

    Про це розповіла Ганна Джоболда, директор Департаменту рекрутації компанії з міжнародного працевлаштування Gremi Personal.

    Головними страхами українців, які їдуть на роботу до Польщі, вона також називає:

    бути обдуреними та повернутися додому без грошей;
    нелегальне працевлаштування;
    не мати можливості продовжити своє перебування у Польщі та подати документи на Карту побуту.
    Більшість українців у Польщі зараз працюють легально, але є ті, хто потрапляє на шахраїв або погоджується на нелегальну роботу свідомо через вищі ставки, незважаючи на ризики, оскільки хочуть швидко заробити грошей.

    За даними соціологічного дослідження “Пульс трудової міграції” аналітичного центру Gremi Personal, для 80,6% трудових мігрантів головний фактор роботи за кордоном – економічний.

    “Зараз все більше українців їдуть з польськими робочими візами нелегально до Німеччини, оскільки там зарплати вищі. Або не хочуть чекати на оформлення документів у Польщі і виходять на роботу раніше, що також суперечить польському законодавству”, – каже Ганна Джоболда.

    В результаті недобросовісні роботодавці можуть їм взагалі не заплатити, не виплатити останню зарплату, штрафувати за будь-які провини та без приводу.

    “Недобросовісні компанії з працевлаштування не дбають про правильне оформлення документів та законне перебування українців у Польщі, що може закінчитися для них штрафами чи депортацією”, – зазначає Ганна Джоболда.

    Крім того, трудові мігранти бояться, що у них не буде можливості продовжити своє перебування у Польщі, подати документи на Карту побуту (тимчасова посвідка на проживання для іноземців) через те, що роботодавець неправильно оформить документи.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й
Глобальний конструктор сайтів з українським корінням, Weblium, підбив підсумки насиченого 2024 року, в якому компанія досягла значних результатів у ро...
Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024» Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024»
«Українська народна премія – 2024» стала підтвердженням того, що український бізнес здатний створювати продукти світового рівня. Лідери у понад 30 кат...
KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній
KYC – Know Your Customer, або принцип "Знай свого клієнта", — це вимога, яка вже давно стала невіддільною частиною роботи банків...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми