Робота. Зарплата. Пенсії, Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

Названо зарплати водіїв у Польщі та в Україні

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: зарплата

    Як пишуть аналітики порталу, заробітна плата водіїв залежить в першу чергу від виду транспортного засобу, а також місця роботи і типу перевезень.

    1219_630_360_1447159516-9176.jpg (142.96 Kb)

    В Україні, для роботи водієм необхідно мати водійське посвідчення відповідної категорії, досвід водіння не менше 3 років, знати правила дорожнього руху, бути уважним. Безперечним плюсом для спеціаліста буде наявність технічної освіти, що дозволить швидко усунути несправність в разі потреби.

    Обов’язковими вимогами для вакансії «Водій-експедитор» є: досвід роботи водієм, водієм-експедитором; посвідчення водія кат. З, С1. Потрібний досвід роботи: 1-3 роки. Роботодавець пропонує: офіційне працевлаштування, конкурентну зарплатню, п’ятиденний робочий тиждень.

    Для вакансії «Персонального водія» найчастіше потрібен досвід роботи 3-6 років. До обов’язків входять: забезпечення комфортного супроводу керівника протягом робочого дня; своєчасна подача автомобіля у призначене місце та час; завчасне планування оптимального маршруту руху з метою швидкого переміщення; здійснення контролю за технічним станом ТЗ, догляд за ТЗ, утримання його в чистоті (регулярне миття ТЗ); виконання адміністративно-господарських доручень керівника. Важливими умовами є також забезпечення професійного та безпечного водіння і дотримання правил етикету та конфіденційності.

    Дещо відрізняються вимоги до претендентів у Польщі. Європейським компаніям здебільшого необхідні водії категорій C+E, тобто далекобійники. В обов’язки таких водіїв входять: управління транспортним засобом: MAN, Scania, Volvo, Iveco; відповідальність за збереження вантажу; безпечне транспортування вантажів із пункту до пункту; перевезення напівпричепів штора або напівпричепів тентів, напівпричепів з жорстким кузовом, змінних кузовів/контейнерів, стандартних напівпричепів і мега причепів. До обов’язкових вимог належать: наявність діючого посвідчення водія категорії C+E; діючий біометричний паспорт з безвізовим режимом не менше одного місяця та мінімум 3 місяці до закінчення терміну дії візи.

    Інша популярна категорія в Польщі – водій міських автобусів (у великих транспортних компаніях). Обов’язками для таких вакансій є: обслуговування міських та приміських ліній; безпечне перевезення пасажирів на маршрутах; повідомлення про дефекти та пошкодження транспортного засобу, помічені під час руху; інформування контролюючого персоналу про виникнення труднощів на маршруті; робота на великих автобусах, у тому числі на так званих “гармошках”.

    Рівень заробітної плати

    За даними кадрового порталу grc.ua 50% роботодавців пропонують водіям в Україні заробітну плату від 15 000 грн. Від 22 600 грн пропонують 30%. Пропозицій з оплатою від 30 200 грн – 10%, від 37 800 грн – 7%. Зарплатню розміром від 45 400 грн готові платити лише 3% роботодавців. Найчастіше це вакансії персональних водіїв.

    Для водіїв в Польщі пропонована заробітна плата становить: від 43 700 грн (42% пропозицій про роботу), від 57 500 грн (33%), від 62 100 грн – (25% вакансій на сайті).

    Середня пропонована заробітна плата водіїв в Україні становить 21 200 грн, у той час як середня пропонована заробітна плата водіїв в Польщі складає 52 900 грн.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й
Глобальний конструктор сайтів з українським корінням, Weblium, підбив підсумки насиченого 2024 року, в якому компанія досягла значних результатів у ро...
Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024» Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024»
«Українська народна премія – 2024» стала підтвердженням того, що український бізнес здатний створювати продукти світового рівня. Лідери у понад 30 кат...
KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній
KYC – Know Your Customer, або принцип "Знай свого клієнта", — це вимога, яка вже давно стала невіддільною частиною роботи банків...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми