Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Частина українців можуть претендувати на надбавку у 500%

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: зарплата

  У Кабміні розглядають можливість підвищити зарплати працівникам медустанов. Якщо відповідну ухвалу буде прийнято, оплата праці медиків зросте вже у 2022 році. У такому разі найбільше збільшать оплату праці лікарів та професіоналів з вищою немедичною освітою, допущених до медичної діяльності. Вона зросте до 500%.

  9120_783.jpg (35.2 Kb)


  Відповідно до наразі неприйнятої постанови Кабміну, запровадження доплати за престижність праці медичним працівникам передбачається вже наступного року. Зокрема:

  до 300% – для фахівців з базовою вищою та неповною вищою медичною освітою;

  до 500% – для лікарів та професіоналів з вищою немедичною освітою, допущених до медичної діяльності в закладах охорони здоров'я.

  Для визначення розміру надбавки в уряді пропонують брати за основу розмір посадового окладу (тарифної ставки) працівника 1 тарифного розряду за єдиною тарифною сіткою. З 1 грудня 2021 року вона складає 2 893 грн.

  Конкретний розмір надбавки за престижність праці медичного працівника встановлюватиме керівник медустанови. Але не особисто, а за погодженням із профкомом.

  Якою буде мінімальна зарплата медиків
  Водночас Кабмін хоче встановити мінімальний розмір зарплат для медиків, який керівники установ мають забезпечити в обов'язковому порядку. Зокрема:

  13 500 грн – для спеціалістів з базовою вищою та неповною вищою медичною освітою;

  20 000 грн – для лікарів та професіоналів із вищою немедичною освітою, допущених до медичної діяльності в закладах охорони здоров'я.

  Надбавка за престижність не враховуватиметься при встановленні доплат
  Запровадження надбавки за престижність праці працівникам бюджетної сфери матиме важливий нюанс. Вона не враховуватиметься при встановленні:

  доплат;

  інших надбавок.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми