Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Вища освіта не потрібна: в Україні стався сплеск вакансій для кількох спеціальностей

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: освіта, робота

  В Україні напередодні свят побільшала кількість пропозицій про тимчасову сезонну роботу. Бум вакансій стався для продавців ялинок, кухарів, охоронців.

  5286_5d03ac6782765.jpg (35.65 Kb)


  "Специфіка сезонних вакансій полягає в тому, що часто компанії пропонують щоденну оплату при такому тимчасовому працевлаштуванні. Такий формат співпраці влаштовує роботодавців, адже специфіка роботи іноді змушує їх швидко знаходити людей і справлятися з плинністю кадрів. Робітникам, з їхнього боку, щоденна оплата також здається зручною – у багатьох людей, які влаштовуються на такі роботи, немає значної фінансової подушки", – розповіла Олена Кирильєвніна, керівниця відділу роботи з партнерами Jooble.

  Найбільше таких вакансій зараз доступно у Києві, але зростання відзначається по всій країні, особливо у містах-мільйонниках. Роботодавці шукають людей, які готові працювати за 700-800 гривень на день. На такий же заробіток на день можуть розраховувати і кухарі, які готують глінтвейн – популярний зимовий напій, який є на кожному новорічному ярмарку. Кухарям зараз пропонують у середньому 800 гривень за робочий день.

  Також побільшало вакансій для охоронців точок продажів ялинок – переважно, це робота в нічні зміни, коли немає активної торгівлі. Їм пропонують винагороду у розмірі 500 гривень за ніч роботи.

  В Україні розмір зарплат залежить не лише від сфери, а й від місця роботи. Традиційно заробляють жителі столиці, тоді як у невеликих населених пунктах зарплати можуть бути у кілька разів меншими. Крім того, впливає ситуація в економіці. Програмісти можуть працювати з України на міжнародні компанії, тому вони заробляють у рази більше.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми