Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Як заробити на максимальну пенсію

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: пенсії

  Українці можуть розраховувати на максимальну пенсію, якщо їхня офіційна заробітна плата становить не менше 91 тисячі гривень.

  3582_98798.jpg (69.04 Kb)


  Такі розрахунки наводить Пенсійний фонд.

  Таким чином, максимальну пенсію можуть отримати ті, хто має повний страховий стаж і високу офіційну зарплату.

  Пенсія = середня зарплата за три минулі роки x співвідношення власної зарплати до середньої x стаж в роках x 1%

  Згідно з цією формулою, найбільше отримують ті, хто щомісяця відраховував до Пенсійного фонду внески із зарплати, які перевищують середній рівень виплат по країні більше ніж у сім разів.

  Зазначимо, що в Україні рівень середньої зарплати, встановлений для розрахунку пенсії, становить понад 13 тисяч гривень.

  Примітно, що встановлена максимальна пенсія в розмірі понад 19 тисяч гривень не стосується колишніх працівників суду, адже вони формально отримують не пенсію, суддям призначають довічне утримання.

  Хто може розраховувати на надбавку. Суддя, що вийшов на заслужений відпочинок, може розраховувати на виплату в розмірі 91,2 тис. грн завдяки перерахунку суддівських зарплат. Відповідно до закону, суддя на пенсії може отримувати до 80% зарплати працюючого на аналогічній посаді. Це відбувається при тому, що середня виплата по країні збільшилася всього на 400 грн — з 3507 до 3915 грн.

  А колишнім військовим розвідувальних органів, які вийшли на заслужений відпочинок і хто отримує пенсію згідно з «військовим» законом № 2262, можуть провести перерахунок пенсій. Він торкнеться виплат, які вони отримували з 1 серпня 2021 року.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми