Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

На скільки зріс середній розмір зарплати у вакансіях

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: зарплата

  Як за рік змінився середній розмір заробітної плати у вакансіях у Києві.

  1328_programma-gosudarstvennogo-sofinansirovaniya-pensii-800x450.jpg (38.27 Kb)


  Як повідомляє Київський міський центр зайнятості, на початку 2022 року на обліку в столичній службі зайнятості перебували 10,2 тис. безробітних, що в 2,2 раза менше, ніж рік тому (22216 осіб). Загалом, послугами служби зайнятості в 2021 році скористалися 62,2 тисячі громадян.

  Рівень безробіття:

  у віці 15-70 років у місті є одним з найнижчих в державі: 6,9% – в Києві при 9,7% – по Україні;
  серед зареєстрованих безробітних жінки становлять 61,2%, молодь до 35 років – 35%;
  переважна більшість серед шукачів роботи в столичній службі зайнятості – майже 80% – професійні фахівці.
  «З початку 2021 року тенденції на ринку праці столиці почали покращуватись. Кількість вакансій, про які роботодавці поінформували службу, вийшла на докарантинний рівень», – повідомив директор Київського міського центру зайнятості Віктор Білич.

  Середній розмір допомоги з безробіття у січні-грудні 2021 року становив 6 тис. грн.

  На одне вільне робоче місце в Києві претендує один безробітний. Водночас, через невідповідність попиту на робочу силу та її пропозиції серед службовців та керівників на одну вакансію претендують 9 осіб.

  При цьому, найбільший попит у роботодавців спостерігається на кваліфікованих робітників, вчителів, вихователів, лікарів, інженерів, медсестер, водіїв автотранспортних засобів, трамваїв та тролейбусів.

  Тим часом, середній розмір заробітної плати у вакансіях збільшився із 8,6 тис. грн – торік до 10,7 тис. грн нині.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми