Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Держстат назвав 10 профсфер з найвищим рівнем конкуренції

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: робота

  Початок року відзначився досить жвавим рухом на українському ринку праці. У січні 2022 року рівень конкуренції становить в середньому 3 особи на одне робоче місце.

  1375_783.jpg (35.2 Kb)


  У яких сферах праці найвища та найнижча конкуренція серед кандидатів.

  Профсфери з найбільшою конкуренцією. Представники топ-менеджменту традиційно стикаються з найвищою конкуренцією у конкурсі на посаду. На початку року конкуренція серед директорів становила 20 осіб на 1 робоче місце. Це не дивно, адже обіймаючи керівну посаду, пошукачі отримують не лише відчутну компенсацію за свою роботу, а й високий соціальний статус. У січні середня пропонована заробітна плата для топ-менеджменту становила 41 тис. грн.

  Другу позицію у топ-10 профсфер з найвищим рівнем конкуренції посіла Державна служба та некомерційні організації – 9 осіб на робоче місце.

  Третє місце за рівнем конкуренції займає сфера безпеки – 7 осіб на одне місце.

  Подолати конкурс у 6 осіб на вакансію потрібно юристам та працівникам зі сфери страхування. Серед студентів конкуренція становить 4 особи на одне робоче місце, такий показник і серед працівників з адміністративного сектору. Десятку лідерів з найбільшою конкуренцією замикають такі профсфери: маркетинг, мистецтво, розваги, мас-медіа та видобуток сировини. Тут на одне робоче місце претендують по 3 особи.

  Сферами з найменшою конкуренцією станом на початок року стали Транспорт та логістика, робітничий персонал, консультування та медицина і фармацевтика, де рівень конкуренції менше однієї людини на робоче місце.

  Де найбільша конкуренція серед регіонів України:

  найбільша конкуренція серед регіонів в січні 2022 року була в Луганській та Донецькій областях, 10 та 9 осіб на одне робоче місце;
  у Харківській області конкурс по 4 особи на одне робоче місце;
  у Полтавській та Запорізькій областях рівень конкуренції становить 3 особи на одне місце*
  у Києві конкуренція 2,5 особи на одне робоче місце.

  Як зазначили аналітики, найменша конкуренція зафіксована в Тернопільській та Закарпатській областях.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми