Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

На Львівщині безробітними стають українці з вищою освітою

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: безробіття, робота

  Кожний п’ятий безробітний на Львівщині на момент звільнення обіймав посаду керівника або менеджера.

  3029_narada.jpg (39.39 Kb)


  Станом на початок 2022 року через Львівську обласну службу зайнятості роботу шукали 12,8 тисячі безробітних, більшість з яких має вищу освіту.

  Як повідомляє Львівський обласний центр зайнятості, середній вік безробітного становить 41,5 років.

  Більшість безробітних в області мають вищу освіту (66%), а у Львові безробітних з вищою освітою - майже 80%. У містах живуть 60% безробітних, із них кожний другий – у Львові.

  "Кожний четвертий (26%) безробітний мав професійно-технічну освіту. Решта шукачів роботи (8%) були обмежені в можливостях працевлаштування внаслідок наявності лише середньої освіти, відсутності необхідних професійних умінь і навичок належного рівня, а також досвіду роботи", - йдеться в повідомленні.

  Понад 40% безробітних до звільнення з роботи працювали у сфері державного управління (21%) та в оптовій і роздрібній торгівлі (19%), кожний шостий – на підприємствах переробної промисловості. У Львові з-поміж безробітних найбільше тих, хто трудився в торгівлі (23%), на підприємствах переробної промисловості (18%) та в сфері державного управління (16%).

  Кожний п’ятий безробітний на Львівщині (18%) на момент звільнення обіймав посаду керівника або менеджера.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Sony почало роботу над PlayStation 5 Sony почало роботу над PlayStation 5
Як повідомляється, японський технологічний гігант Sony працює над моделлю PlayStation 5 (PS5) зі знімним дисководом. Згідно з GizmoChina, як і Microso...
Де продають найдорожчі та найдешевші iPhone 14 Pro Max Де продають найдорожчі та найдешевші iPhone 14 Pro Max
Новим флагманом Apple став iPhone 14 Pro Max.
Что такое биткоин, как его использовать? Что такое биткоин, как его использовать?
Цифровые монеты создавались как принципиально новая финансовая система на идеях абсолютной безопасности, конфиденциальности, простоты использования, и...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми