Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

У росії почалось скорочення та зменшення зарплат

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: зарплата

  Через санкції 68% російських компаній малого і середнього бізнесу почали знижувати витрати на співробітників.

  9762_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Здебільшого, почали скорочувати штати. Про це повідомляє російське видання "РБК" з посиланням на результати опитування, проведеного Аналітичним центром НАФІ.

  Відомо, що про скорочення штату заявили 27% респондентів, а про скасування соцпакетів, премій та бонусів - 26%. Ще 25% компаній розповіли про зниження зарплат працівникам.

  На віддалений режим роботи перевели своїх співробітників 22% компаній, на інші посади зі зміною рівня зарплати та обов'язків - 12%.

  В опитуванні, яке провели у березні, взяли участь 500 представників бізнесу. Зокрема, респондентами виступили як самі власники бізнесу, так і перші особи компаній та індивідуальні підприємці.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми