Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Пенсіонери отримають надбавку до виплат

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: пенсії

  В Україні пенсіонери-переселенці можуть отримати додаткові дві тис. грн. до своєї пенсії.

  21_98798.jpg (69.04 Kb)


  Одержання надбавки стосується тих пенсіонерів, які були змушені залишити свої будинки та стали на облік як внутрішньо-переміщені особи, повідомляє Telegram-канал "Пенсійний кур'єр".

  Допомога в дві тис. грн виплачуватиметься таким людям щомісяця. При цьому пенсії така людина не втратить та виплата цієї допомоги не вплине на її розмір.

  Як отримати гроші?

  Для того щоб одержати від держави допомогу необхідно стати на облік як ВПО, звернувшись особисто до органів соціального захисту населення, уповноваженої особи громади, ЦНАП, або дистанційно через портал "Дія" із заявою.

  Після цього ви отримаєте довідку про взяття вас на облік як внутрішньо-переміщену особу.

  З цією довідкою ви зможете подати заяву на отримання держдопомоги за такою самою схемою та отримати виплату на банківський рахунок, зазначений у заяві.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми