Робота. Зарплата. Пенсії, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

У скількох українців знизились доходи через війну

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: зарплата

  Станом на кінець березня 66% громадян України вже зазнали втрат від війни.

  8989_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Про це свідчать дані опитування компанії Info Sapiens.

  Як показують результати опитування, тільки 37% українців, що працювали станом на початок війни, отримують заробітну плату за березень в повному обсязі. Ще 29% отримають заробітну плату частково, а 26% не отримають взагалі. Серед працівників приватного сектора: 31% отримають заробітну плату частково, а ще 31% не отримають взагалі.

  Більшість українців кажуть, що без зарплати їх доходів вистачить на 1-3 місяці: 14% — тільки на березень, 25% — на березень і квітень, 21% — на 3 місяці.

  Разом з тим, позитивною тенденцією є те, що 20% тих, хто переривав роботу або навчання через війну, зараз їх відновили. Лише третина не переставали працювати або вчитись через війну. Знову ж таки в приватному секторі ситуація гірша, ніж в державному: лише 25% не переставали працювати, а 54% перестали.

  З тих, хто працював або вчився в останні 4 тижні, 40% сказали, що працювали гірше або менше, ніж до війни, але 15% навпаки стали працювати більше.

  Загалом частка безробітних в українській робочій силі зросла з 9% в лютому до 27% в березні.

  Відповідно, 83% українців вважають, що зараз краще заощаджувати гроші, і тільки 11% — що зараз краще витрачати більше грошей (наприклад, на запаси або великі покупки).

  Загалом 66% громадян зазнали втрат від війни: зокрема, 43% зазначили зменшення або повну втрату доходу, 28% — втрату роботу, 18% — роз’єднання сім’ї, 8% — втрату або руйнування дому або майна, 7% — не надання належної медичної допомоги, 6% — втрату життя або здоров’я членів сім’ї.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми