Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Аналіз ринку праці на Львівщині

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: робота

  Внаслідок війни багато українців покинули свої домівки, втратили роботу. Найчастіше прихистку шукають у Західних областях України, зокрема, у Львові та області. Вакансій у Західній Україні загалом 31% від всіх актуальних пропозицій роботи в Україні.

  3978_5d03ac6782765.jpg (35.65 Kb)


  Про це повідомляє кадровий портал grc.ua.

  Які спеціалісти затребувані на Західній Україні

  Більшість актуальних вакансій відкрито у сфері Продажів — 15% від всіх актуальних пропозицій. Другими за затребуваністю є фахівці зі сфери Транспорту та логістики та Робітничого персоналу, по 12% відповідно. Третьою за популярністю є сфера Медицини та Фармацевтики — 11% всіх актуальних вакансій.

  Кого шукають у Львові та області?
  Компанія Austrian Airlines шукає менеджерів з продажів зі знанням англійської, польської, німецької та французької мови.
  Потрібні менеджери з продажів компаніям Crystal Car Shipping INC, iDeals, та ITCAPITAL.
  Менеджери з продажів мають багато варіантів віддаленої роботи, зокрема варто пошукати пропозиції в таких компаніях як: EduStream, Smart Freidht Express тощо.
  Fozzy Group потребує приймальників товарів, фахівців WMS, водіїв навантажувача — штабелеукладача.

  Нова Пошта шукає фахівця ділянки, кур’єра — водія, експедитора.

  Представники ІТ сфери можуть пошукати для себе пропозиції для роботи в компаніях Bringit Technologies, Digis, Cloud Linux тощо. Багато компаній пропонує варіанти з можливістю працювати віддалено.

  Компанія WOG потребує операторів/касирів АЗС, та менеджерів, прибиральників та водіїв бензовозів в Львові та околицях. Компанія Bolt шукає водіїв на авто компанії.

  В сфері фармацевтики активній підбір персоналу ведуть Аптека Пульс, їм потрібні Комірники на аптечний склад, фармацевти, тощо. Компанія Ескулаб шукає Медичних представників. В пошуках фармацевтів та завідувачів аптек знаходиться і мережа Здорова Родина.
  Віддалено можна працювати Маркетологом-аналітиком, Копірайтером, Junior IR Recruiter тощо.

  Очікується, що зі збільшенням компаній, які почнуть працювати на Західній Україні, збільшиться кількість вакансій. З пропозиціями роботи в регіонах можна ознайомитися на сайті grc.ua скориставшись фільтрами пошуку вакансій за потрібними регіонами.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми