Робота. Зарплата. Пенсії, Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

За працевлаштування переселенців буде компенсація - деталі

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: фінанси

  Кабінет Міністрів України змінив порядок надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. Оформити статус переселенця можна вже після працевлаштування.

  59_001-202-825x460.jpg (62.98 Kb)


  Про це свідчить постанова уряду від 06 квітня 2022 р. № 415.
  Згідно з документом, дія порядку поширюється на роботодавців, які працевлаштували внутрішньо переміщених осіб під час воєнного стану, зокрема тих працівників, які отримали статус внутрішньо переміщеної особи після працевлаштування.
  Водночас компенсацію не зможуть отримати роботодавці, які є бюджетними установами, фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування.
  Нагадаємо, раніше Кабінет Міністрів схвалив порядок надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.
  Компенсація витрат надається у розмірі 6500 гривень щомісяця за кожну працевлаштовану особу, за яку роботодавцем сплачується єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, на період воєнного часу та протягом 30 календарних днів після його скасування або припинення.
  Загальна тривалість надання компенсації витрат не може перевищувати двох місяців з дня працевлаштування особи.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми