Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Квітневу пенсію отримали не всі українці

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: пенсії

  Для виплат пенсій у квітні виділили 45,5 млрд грн (94,2%). Виплати на картки отримали всі, а ось доставити готівкою поки що вдалося лише 70% виплат, зокрема через бойові дії у низці регіонів.

  21_98798.jpg (69.04 Kb)


  Про це заявила міністерка соціальної політики України Марина Лазебна.

  Станом на 21 квітня 2022 року на пенсійні виплати за квітень спрямовано 45,5 мільярдів гривень:
  11,4 мільярдів гривень — на виплату пенсій через Укрпошту;
  34,1 мільярдів гривень — на виплату пенсій через уповноважені банки.
  Уповноважені банки зарахували на рахунки пенсіонерів 100% виплат. За повідомленням Укрпошти доставлено 70,23% профінансованої суми за квітень.

  «На сьогодні Пенсійний фонд вже спрямував до банків та Укрпошти 92,4% коштів, необхідних на виплату пенсій квітня. Банки зарахували всі 100% коштів на рахунки пенсіонерів. Звичайно, складніша ситуація з доставкою пенсії за місцем проживання у населених пунктах, де відбуваються воєнні дії, або які оточені ворогом. Це вдається не скрізь. Але працівники Укрпошти, попри небезпеку та складнощі, вже забезпечили доставку більше 70% профінансованих пенсій. Знаючи, як складно зараз забезпечувати доставку та виплату пенсій у регіонах, де ідуть активні бойові дії, кошти на виплату пенсій в окремих регіонах ми перерахували авансом, ще наприкінці березня. Зокрема, 25-27 березня в повному обсязі профінансували банкам та Укрпошті виплату квітневих пенсій у Київській, Луганській, Миколаївській, Сумській, Херсонській та Чернігівській областях», — повідомила Лазебна.

  Нагадуємо, що якщо ви отримували пенсію на банківський рахунок і перемістились, то вам не потрібно нічого робити додатково — пенсія надходитиме на той самий рахунок, незалежно від вашого місця перебування.

  Якщо ви отримували пенсію через Укрпошту за місцем проживання та перемістились, то вам необхідно звернутись до Пенсійного фонду України із заявою про бажання отримувати пенсію за новим місцем проживання. Після цього ви зможете отримувати пенсію в будь-якому зручному для вас відділенні Ощадбанку або Укрпошти за вашим вибором. Також ви можете звернутись на «гарячу лінію» Укрпошти для того, щоб продовжити отримувати пенсію за новим місцем перебування.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми