Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

У Польщі дефіцит українських чоловіків

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: Польща

  Усього з початку війни до Польщі в’їхало 2,8 млн. громадян України, виїхало 756 тисяч.

  1815_630_360_1447159516-9176.jpg (142.96 Kb)


  Ситуація на польсько-українському кордоні поволі нормалізується та протягом останнього тижня кількість в’їжджаючих і виїжджаючих більш-менш однакова.

  Про це повідомляє аналітичний центр агенції з міжнародного працевлаштування Gremi Personal з посиланням на Прикордонну службу Польщі.

  Усього з початку війни до Польщі в’їхало 2,8 млн. громадян України, виїхало 756 тисяч.

  Повертаються в Україну не тільки чоловіки, що вирішили долучитися до захисту Батьківщини, але й жінки, які так і не змогли знайти собі місця за кордоном або поїхали до Польщі як до тимчасового прихистку. Майже 80% вакансій для іноземців на польському ринку праці розраховані на чоловіків, що на 15-20% більше, ніж було навіть до війни.

  "Ми очікуємо, що "високий сезон" на польському ринку праці (у харчовому виробництві, торгівлі й логістиці, туризмі й HoReCa), який зазвичай розпочинається наприкінці квітня й початку травня, збільшить кількість вакансій для українських жінок. Ми переконуємо наших клієнтів у тому, що війна в Україні спричинила невідворотні зміни в структурі міграції, що українські чоловіки у найближчому часі до Польщі не повернуться, і потрібно, де це тільки можливо, підлаштовувати виробничі процеси під роботу для жінок", – коментує директор департаменту рекрутації агенції Gremi Personal Анна Джоболда.

  Від відсутності на ринку праці українських чоловіків найбільше потерпають будівельна, автомобільна галузь, важка промисловість. Польські роботодавці наразі борються за тих українців, які ще залишаються в Польщі і за тих, хто може виїхати з України (багатодітні батьки, студенти, тощо). Пропонують привабливі ставки заробітної плати, допомагають з евакуацією й легалізацією родин.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми