Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Топ-професій у час війни в Україні

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: робота

  Чимало українців втратили місце праці через війну та не знають, з чого почати пошук нової. Зазвичай у таких випадках рекомендують розсилати резюме, але якщо воно не готове, можна знайти компанію, де процес найму почнеться одразу зі співбесіди.

  4519_2354360.jpg (62.66 Kb)


  На яку роботу готові найняти людей без резюме та скільки платитимуть за її виконання.
  Автослюсар і автомеханік
  Люди, які знаються на ремонті авто, нині у тренді, тож тут більш важливі саме технічні навички. В обов’язки входить діагностика й ремонт ходових, заміна технічних рідин і догляд за робочим місцем та інструментами. Рівень зарплат коливається в межах 10-25 тис. грн/міс.
  Продавець
  Актуальна посада — це касир у роздрібних мережах, який обслуговує покупців, допомагає приймати й розкладати товари. На цю роботу можуть взяти студентів. Ставка, зазвичай, 8-12 тис. грн/міс. плюс бонуси.

  Водій
  У тренді також водії-експедитори, адже доставка товарів — один із пріоритетів під час війни. При наймі на цю посаду важливий досвід роботи, дійсне водійське посвідчення та знання місцевості. На заході України та в Києві ставка 10-15 тис. грн/міс.
  Оператор контакт-центру
  Мобільна та інформаційна підтримка зараз важлива, тож компанії з різних сфер наймають операторів. Робота передбачає консультації клієнтів, внесення даних у базу, з переваг — гнучкий графік та можливість працювати віддалено. У середньому, платять 8-13 тис. грн, але можна отримати більше, відповідно до кількості відпрацьованих годин.

  Комірник
  Люди, які працюють з товарами на складах, — це також невід’ємна частина ланцюжків постачання. Зараз попит на цю посаду зріс. Робота передбачає контроль за отриманням товару, інвентаризацію, ведення документації. Середня зарплата коливається від 12 до 20 тис. грн/міс.
  Різнороб
  Від офісів та магазинів до фермерських господарств — усі потребують робочих рук. Залежно від місця праці та обов’язків, можуть взяти на цю посаду людину без досвіду або студента. Зарплата стартує від 6 тис. грн і може сягати 17-20 тис. грн/міс.
  Майстер зі сфери краси
  Роботодавці активно шукають майстрів манікюру, педикюру та лазерної епіляції — салони краси на заході України працюють. Для такої роботи потрібна спеціалізована освіта та мінімальний досвід роботи, але зарплати стартують від 10 тис. грн. Разом із бонусами від продажу товарів, є шанс заробити до 20 тис. грн/міс.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми