Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Скільки біженців вже знайшли роботу у Польщі

 • Джерело: epravda.com.ua.  → Ключові теги: робота

  З початку повномасштабної війни Росії проти України близько 100 тисяч українців влаштувалися на роботу у Польщі.

  1815_630_360_1447159516-9176.jpg (142.96 Kb)


  Такі цифри назвала міністерка сім’ї та соціальної політики Марлена Малонг.

  Вона нагадала, що уряд схвалив спеціальний закон, щоб спростити українцям доступ до ринку праці, і польській економіці потрібні додаткові працівники.

  За її словами, українці можуть звернутися до державних служб зайнятості щодо програм навчання, стажування та працевлаштування.

  "Спілкуючись з організаціями роботодавців, громадськими організаціями та профспілками, ми готуємо нові пакети рішень, які комплексно дозволять українським громадянам отримати ширший доступ до праці", - зазначила Марлена Малонг.

  З 24 лютого українсько-польський кордон перетнули майже 3 мільйони українців - втім, ця цифра охоплює і тих, хто міг транзитом рушити в інші країни Європи.

  Реальна кількість українців, які залишилися у Польщі, сягає близько 1 млн - така кількість людей отримали ідентифікаційні номери PESEL, які дають доступ до послуг охорони здоров’я, освіти і дозволяють сплачувати податки.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми