Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Українці продовжують втрачати роботу через війну

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: робота

  Попри воєнні дії, українці повертаються до роботи. Станом на кінець квітня-2022, серед тих, хто мав роботу до війни, продовжують працювати 59% – у березні таких було 46%. Зросла й кількість працюючих у звичному режимі – з 23% до 32%. Разом з тим, 39% тих, хто мав роботу до війни, досі не знайшли нової.

  4519_2354360.jpg (62.66 Kb)


  Про це йдеться в результатах дослідження соцгрупи "Рейтинг".За ним:

  24% українців зараз працюють частково чи віддалено;

  3% почали працювати на новій роботі.

  "Найбільше тих, хто зараз працює, серед мешканців західних та центральних областей – близько 60%. Серед жителів півдня працюють 52%, сходу – близько 40%. Поступове відновлення зайнятості спостерігається в центрі, на півдні та на сході. Разом з тим, на заході країни з початку квітня ситуація стабілізувалася", – йдеться у дослідженні.

  Українці, які втратили роботу, вірять, що зможуть повернутися на колишнє місце

  Натомість 39% тих, хто мав роботу до війни, досі не знайшли нового місця зайнятості. Проте втішно, що кількість таких людей впевнено скорочується:

  у березні їх було 53%;

  на початку квітня – 41%.

  Крім того, 54% тих, хто втратив роботу на час війни, вірять, що зможуть повернутися на колишнє місце. Не вірять у це 40%. "Останніх найбільше серед мешканців сіл, людей старшого віку та жінок", – зазначили аналітики.

  Люди готові міняти роботу

  Дві третини респондентів, котрі втратили роботу внаслідок війни, готові змінити місце зайнятості. Крім того:

  58% респондентів не проти перекваліфікуватися на іншу професію;

  49% готові працювати у іншому регіоні країни.

  Як проходило дослідження

  Опитування було проведене 26 квітня 2022 року серед населення України від 18 років у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Опитано було 1 000 респондентів методом телефонного інтерв'ю з використанням комп'ютера.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми