Робота. Зарплата. Пенсії, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Безробітним спростили процедуру у Центрі зайнятості

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: центр зайнятості

  Уряд спрощує реєстрацію в Державній службі зайнятості українців, які втратили роботу під час дії воєнного стану.

  3978_5d03ac6782765.jpg (35.65 Kb)


  Відповідна постанова прийнята 29.04.22 на засіданні Уряду за поданням Міністерства економіки.
  Особи, які не мають повного пакета документів для подачі заявки, зможуть стати на облік по безробіттю за спрощеною процедурою — через додаток або портал Дія.
  Йдеться про подачу заяви у електронній формі без урахування документів про освіту, трудової книжки, військово-облікового документа тощо.
  Отримати офіційний статус безробітного можуть люди, які після введення воєнного стану працювали на умовах трудового договору, гіг-контракту чи іншого цивільно-правового договору, але втратили роботу.
  Уряд гарантує виплату допомоги всім, хто став на облік у визначеному законодавством порядку.
  «Держава надає та підтверджує соціальні гарантії для населення. Зокрема, для погашення заборгованості по виплаті допомоги з безробіття Уряд виділив 1,2 мільярда гривень із резервного фонду. Водночас пріоритетною задачею є мінімізація безробіття. Тому активно продовжуємо релокацію підприємств, стимулюємо компенсаціями працевлаштування ВПО, реалізуємо політику дерегуляції, аби бізнес працював та створював нові робочі місця», — заявив заступник міністра економіки з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ігор Дядюра.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми