Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Компанія Боржомі призупиняє роботу через санкції

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Боржомі

  Компанія IDS Borjomi Georgia з 29 квітня призупиняє роботу на двох заводах у Боржомі на тлі санкцій проти російських олігархів.

  7437_12-16.jpg (.99 Kb)


  Про це йдеться у заяві компанії.
  Основною причиною ситуації, що склалася, називаються «фінансові труднощі, які почалися через бойові дії в Україні».
  До останнього часу єдиним виробником мінеральної води «Боржомі» була компанія IDS Borjomi Georgia, що входить до складу IDS Borjomi International, що належить російській структурі Альфа-груп (раніше — компанія Georgian Glass & Mineral Water Co).
  Належить виробництво «Боржомі» російському підприємцю, засновнику Альфа-банку Михайлу Фрідману, який потрапив під санкції Заходу після початку війни в Україні.
  «Складна ситуація, що склалася на основних ринках збуту продукції компанії, посилювалася обмеженим доступом до банківських рахунків, що закривало для компанії можливість отримання валютної виручки та розрахунків із кредиторами», — сказано в заяві компанії.
  У компанії сподіваються, що найближчим часом ситуація покращиться, і вони зможуть повернутися до роботи.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми